گروه طراحی سایت و دیجیتال مارکتینگ افضلی به شما کمک خواهد کرد تا در دنیای دیجیتال حضور مؤثرتری داشته باشید و فروش خود را افزایش دهید.

 

دلیل اینکه اکثر کسب‌وکارها رشد نمی‌کنند این است که به بازاریابی و فروش از طریق اینترنت توجه نمی‌کنند. ما با ارائه خدمات زیر به شما کمک می‌کنیم تا کسب‌وکار خود را رشد دهید:

طراحی سایت

ما با استفاده از جدیدترین تکنولوژی‌های روز دنیا برای شما طراحی وب‌سایت حرفه‌ای انجام می‌دهیم.

خدمات دیجیتال مارکتینگ

ما جدیدترین و کاربردی‌ترین روش‌های دیجیتال مارکتینگ را در اختیار شما قرار می‌دهیم.

به دنبال چه چیزی هستیم

هدف اصلی ما رشد کسب‌وکارهای ایران با استفاده از دیجیتال مارکتینگ می‌باشد. برای تحقق این مهم ما جدیدترین و کاربردی‌ترین محتوای آموزشی رایگان را در سایت گروه افضلی منتشر می‌کنیم. همچنین با برگزاری دوره‌های آموزشی آنلاین و حضوری به شما کمک می‌کنیم تا دانش و مهارت خود را ارتقا دهید و درآمد بیشتری کسب کنید.

ما ادعا نمی‌کنیم بزرگ‌ترین شرکت طراحی سایت و دیجیتال مارکتینگ ایران هستیم اما در مدت ۷ سال برای کسب‌وکارهای مختلفی سایت طراحی کرده‌ایم. همچنین افتخار این را داشتیم که به کسب‌وکارهای زیادی درزمینه رشد کسب‌وکار و دیجیتال مارکتینگ مشاوره دهیم تا بتوانند فروش خود را افزایش دهند.

باورهای ما:

رضایت مشتری مهم‌ترین دارایی ماست.

همه می‌توانند یاد بگیرند و پیشرفت کنند.

خود را با تغییرات وفق می‌دهیم.

ما همواره در حال ارتقاء مهارت‌هایمان هستیم.

به کیفیت بالای خدمات خود باور داریم پس برای آن ضمانت بازگشت وجه در نظر می‌گیریم.

ترجیح می‌دهیم به‌جای دنباله‌رو بودن پیشرو و الگوی دیگران باشیم.

مهم‌ترین عامل بقای یک سازمان نوآوری است.

داستان ما

ما در گروه طراحی سایت و دیجیتال مارکتینگ افضلی ابتدا کار خود را با برنامه‌نویسی شروع کردیم اما پس از مدت کوتاهی متوجه شدیم که برای طراحی سایت حرفه‌ای فقط داشتن مهارت برنامه‌نویسی کافی نیست و باید به دانش‌های دیگری هم مثل user interface(UI) user experience(UX) مسلط بود تا بتوان سایت‌های کاربرپسند و جذاب طراحی کرد. بنابراین خود را موظف کردیم تا از جدیدترین تکنولوژی‌های روز دنیا برای طراحی سایت استفاده کنیم و بهبود مستمر داشته باشیم. 

بعدها با رقابتی‌تر شدن کسب‌وکار اینترنتی در ایران و با توجه به نیاز مشتریانمان خدمات سئو سایت هم ارائه دادیم.

طراحی سایت افضلی

ما در دنیایی زندگی می‌کنیم که مدام در حال تغییر است و روزبه‌روز روش‌های مدرنی جایگزین روش‌های قدیمی می‌شود و اگر خود را با تغییرات وفق ندهیم محکوم به شکست هستیم. یکی از چیزهایی که در سال‌های اخیر دچار تغییر و تحول شده است بازاریابی و فروش است اکنون دیگر شما نمی‌توانید با روش‌های سنتی مثل تبلیغات چاپی کاغذی یا بیلبوردها مشتری جذب کنید چون دیگر کسی به آنها توجه نمی‌کند. همین امروز شما درحالی‌که با خودروی‌تان در حال حرکت بودید به چند بیلبورد توجه کردید؟ متن تبلیغات آنها چه بود؟

ما هم مثل شما دیگر به این تبلیغات توجه نمی‌کنیم! پس به این نتیجه می‌رسیم که باید از روش‌های جدید برای تبلیغات و جذب مشتری استفاده کنیم به خاطر همین باید به دیجیتال مارکتینگ توجه کرد. ما برای حمایت همه‌جانبه از مشتریانمان خدمات دیجیتال مارکتینگ و آموزش دیجیتال مارکتینگ را ارائه می‌دهیم تا فروش خود را به میزان قابل‌توجهی افزایش دهند. و این بهبود مستمر و پیشرفت تدریجی گروه طراحی سایت و دیجیتال مارکتینگ افضلی همچنان ادامه دارد…

با ما هم‌سفر شوید! ما آماده ارائه خدمات به شما هستیم.

لطفاً با انتقادات و پیشنهادات خود ما را یاری کنید. تمام موفقیت‌های بزرگی که تاکنون نصیب ما شده است به‌واسطه کمک دیگران و نظرات شما کاربران گرامی بوده است.

مشتاق خواندن نظرات شما هستیم…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *