طراحی سایت حرفه‌ای در یزد

طراحی سایت در یزد

چرا طراحی سایت حرفه‌ای؟

امروزه دیگر سؤال مهم این نیست که از خود بپرسید: آیا سایت داشته باشم یا نیازی به سایت ندارم؟ چون امروزه همه به این نکته پی برده‌اند که داشتن یک وب سایت برای کسب‌وکارها به یک ضرورت تبدیل‌شده است. پرسش مهمی که باید از خود بپرسید این است که: آیا به یک سایت حرفه‌ای نیاز دارم یا یک سایت معمولی؟
اگر هدف شما از طراحی سایت در یزد این است که بتوانید محصولات یا خدمات خود را از طریق آن بفروشید. می‌توانید به‌جای پرسیدن سؤال آیا به یک وبسایت حرفه‌ای نیاز دارم یا به یک وب سایت معمولی؟ این سؤال را از خود بپرسید آیا به یک فروشنده حرفه‌ای نیاز دارم یا به یک فروشنده معمولی؟
 

وب سایت شما یک فروشنده است!

وب سایت شما نقش یک فروشنده را دارد که حتی وقتی شما خواب هستید هم در حال معرفی و فروش محصولات و خدمات شما است. همان‌طور که می‌دانید همه‌ی فروشنده‌ها در یک سطح نیستند. بعضی از آنها خیلی حرفه‌ای هستند و می‌توانند در زمان کمتری محصولات بیشتری را به مشتری بفروشند. یک وب سایت حرفه‌ای هم می‌تواند همچون یک فروشنده حرفه‌ای میزان فروش شما را به طرز خارق‌العاده‌ای افزایش دهد.
 

حتماً شما هم شنیده‌اید که می‌گویند اگر یک فروشنده، لباس‌های مناسب و برازنده بپوشد تا ۸۰ درصد در فروش او تأثیر دارد. این نکته در مورد طراحی وب سایت هم صادق است. چون اولین چیزی که مشتری می‌بیند ظاهر سایت است و اگر ظاهر سایت جذاب و کاربرپسند باشد مخاطب زمان بیشتری در سایت می‌ماند و درنهایت خرید خود را انجام می‌دهد. اما اگر سایت ظاهر خوبی نداشته باشد مخاطب فوراً سایت را ترک می‌کند. در سال‌های اخیر طراحی سایت آن‌قدر اهمیت پیداکرده است که به یک علم تبدیل‌شده است.  امروزه طراحی سایت‌های حرفه‌ای با دانش user interface(UX) & user experience(UX) انجام می‌شود. ما هم به‌عنوان یک مجموعه طراحی سایت در یزد از جدیدترین معیارها و تکنیک‌های طراحی وب سایت استفاده می‌کنیم.

مراحل انجام طراحی سایت در یزد

وایرفریم

۱) مشاوره رایگان و نیازسنجی اولیه

ابتدا ما نیاز و هدف شما برای داشتن یک سایت را متوجه شویم. بعد به شما مشاوره می‌دهیم تا بتوانید مناسب‌ترین وب‌سایت را بر اساس نوع کسب‌وکار خود انتخاب کنید. در این مرحله وایرفریم سایت را بر اساس امکانات مورد نیاز شما طراحی می‌کنیم.

طراحی سایت یزد

۲) طراحی و توسعه وب سایت

در این مرحله با توجه به نیاز و سلیقه مشتری سایت را طراحی می‌کنیم. و به‌طور مرحله‌به‌مرحله نظرات مشتری را می‌پرسیم و بازخورد می‌گیریم تا بتوانیم مشتری را به آنچه که واقعاً می‌خواهد برسانیم.

آموزش طراحی سایت یزد

۳) آموزش و پشتیبانی

به شما آموزش می‌دهیم تا بتوانید سایت خود را به‌راحتی مدیریت کنید و همچنین رازها و تکنیک‌هایی را با شما در میان می‌گذاریم که موجب افزایش فروش شما می‌شود. بعد از کامل شدن طراحی وب‌سایت هم ما شما را تنها نمی‌گذاریم و پشتیبان و پاسخگوی سؤالات شما هستیم.

همه‌ی ما باید باور کنیم که در سطح جهانی هستیم

ثبت جهانی یزد به‌عنوان اولین شهر تاریخی ثبت‌شده ایران در فهرست میراث جهانی یونسکو، نشان‌دهنده این است مردم شریف و سخت‌کوش یزدی لایق بهترین‌ها هستند. وقتی یونسکو یزد را به‌عنوان فرهنگ و تمدنی باارزش و منحصربه‌فرد معرفی می‌کند همه‌ی ما باید باور کنیم که در سطح جهانی هستیم. یزد با قنات‌ها، آب‌انبارها، ساباط‌ها و بادگیرهای بی‌نظیرش تجلی هنر و زیبایی دوستی است. ارائه خدمات طراحی سایت در یزد به یزدی‌ها و همه‌ی افرادی که از سراسر ایران به هنر و خلاقیت طراحان یزد باور دارند افتخار بزرگی است و ما در گروه طراحی سایت افضلی باید با مسئولیت‌پذیری بیشتر این اعتماد و باور را با ارائه خدمات هرچه بهتر و شایسته‌تر ارج نهیم.

ثبت جهانی یزد

همین‌که شما کلمه طراحی سایت در یزد یا کلمات مشابه را در گوگل جستجو کرده‌اید و اکنون دارید این مطلب را می‌خوانید نشان‌دهنده‌ی این است که شما به دنبال یک وب سایت حرفه‌ای برای افزایش فروش و موفقیت بیشتر کسب‌وکارتان هستید. ما هم به شما قول می‌دهیم به بهترین نحو، یک وب سایت حرفه‌ای و کاربرپسند برای شما طراحی کنیم تا به اهدافتان برسید.

سفارش طراحی وب سایت

برای دریافت مشاوره رایگان و ثبت سفارش فرم زیر را تکمیل کنید.

"*" indicates required fields

خودتان را به دست چه کسی می‌سپارید؟

همه این را قبول دارند که اگر کسی بخواهد جراحی کند هیچ‌وقت سراغ یک پزشک عمومی یا یک دکتر معمولی نمی‌رود و به سراغ یک پزشک متخصص و باتجربه می‌رود چون جانش برایش ارزش زیادی دارد. اگر شما به جان کسب‌وکارتان اهمیت می‌دهید و دوست دارید کسب‌وکارتان زنده بماند و به شما سود برساند باید به یک متخصص طراحی سایت مراجعه کنید تا برای شما سایت طراحی کند. چون داشتن سایت حرفه‌ای باعث می‌شود فروش شما افزایش یابد.

متخصص

فقط ۱۰ ثانیه فرصت دارید

تحقیقات نشان داده که فقط ۱۰ ثانیه فرصت دارید تا توجه مخاطب را جلب کنید تا از سایت شما خارج نشود. هرچقدر هم که گرافیک سایت خوب باشد نمی‌تواند تضمین کند که مشتری از سایت شما خرید می‌کند. بنابراین باید به رابط کاربری و تجربه کاربری سایت هم توجه کرد تا سایت کاربرپسند باشد و مشتری هنگام استفاده از سایت تجربه خوبی داشته باشد و توجهش جلب شود. برای این منظور ابتدا باید مخاطب سایت خود را به خوبی بشناسید و مطابق نیاز او سایت را طراحی کنید. حتماً موقع واگذاری این کار به طراحی سایت یزد مطمئن شوید که به این مورد خیلی مهم توجه می‌شود.

از کسی که راه را بلد نیست آدرس نپرسید!

شاید شنیده‌اید که بعضی از افراد می‌آیند و می‌گویند فروش اینترنتی در ایران، طراحی فروشگاه اینترنتی یزد، طراحی سایت یزد و راه‌اندازی فروشگاه اینترنتی یزد تأثیرگذار نیست. دلیل این حرف این است که آنها نتوانسته‌اند از طریق سایتشان به درآمد برسند اما به معنای این نیست که فروش اینترنتی در ایران فایده ندارد. هم‌اکنون نیز چند فروشگاه اینترنتی یزد وجود دارد که بسیار موفق بوده‌اند پس شما هم می‌توانید موفق باشید. بله درست متوجه شده‌اید اگر آنها توانستند موفق شوند شما هم می‌توانید. حتی می‌توانید موفق‌تر از آنها باشید.

۷ دلیل ضروری برای داشتن سایت حرفه‌ای:

۱) امروزه مشتریان اکثر تصمیم‌های خرید خود را با جستجو کردن در اینترنت می‌گیرند اگر سایت نداشته باشید بخش بزرگی از مشتریان خود را از دست می‌دهید.

۲) داشتن سایت باعث کاهش چشمگیر هزینه‌های شما می‌شود. به خصوص کاهش هزینه‌های تبلیغات به یک/دهم.

۳) فروش شما به یک محله کوچک محدود نمی‌شود و می‌توانید به سراسر ایران محصولات یا خدمات خود را بفروشید.

۴) مشتریانی جدید پیدا می‌کنید.

۵) بدون آنکه نیاز باشد زمان زیادی صرف کنید. می‌توانید ۲۴ ساعته به مشتریانتان خدمات عالی ارائه دهید.

۶) سایت به شما کمک می‌کند تا تعداد مشتریان خود را بیشتر کنید و فروش خود را افزایش دهید.

۷) هزینه داشتن یک سایت حرفه‌ای از اجاره یک مغازه خیلی کمتر است.

بهترین راه برای دستیابی به مخاطب هدف

سئو سایت یزد

زمانی که مخاطب برای پیدا کردن راه‌حل مشکل خود در گوگل سرچ می‌کند اگر سایت شما را پیدا کند و بتواند به‌وسیله راهکاری که شما در اختیارش قرار داده‌اید مشکلش را حل کند اعتمادش به شما افزایش پیدا می‌کند. و اگر به مسئول یا خدمتی نیاز داشته باشد از سایت شما خرید می‌کند. اما هر سایتی در صفحه اول گوگل قرار نمی‌گیرد. برای اینکه یک سایت در صفحه اول گوگل قرار بگیرد باید سئو شود. همان‌طور که می‌دانید سئو (SEO) به معنای بهینه‌سازی سایت برای موتور جستجو است.

تمامی سایت‌هایی که توسط گروه طراحی سایت و دیجیتال مارکتینگ افضلی طراحی می‌شود بهینه‌سازی و سئو ساختاری می‌شود تا در سریع‌ترین زمان ممکن سایت لود شود و عملکرد خوبی داشته باشد تا در صفحه اول گوگل قرار گیرد.

نمایش درست سایت در موبایل را جدی بگیرید

امروزه اکثر کاربران توسط موبایل وارد سایت می‌شوند. بنابراین سایت باید به‌صورت ریسپانسیو طراحی شود. یعنی وقتی کاربر از طریق موبایل وارد سایت شد چیدمان صفحات سایت بر اساس موبایل تغییر کند تا کاربر تجربه لذت بخشی داشته باشد و بتواند به‌راحتی از امکانات سایت استفاده کند.

طراحی سایت رسپانسیو

طراحی رابط کاربری(UI)

وقتی شما زحمت زیادی می‌کشید و محتوا یا فایلی تولید می‌کنید اما آن را با ظاهر شیک چیدمان نمی‌کنید اصول رابط کاربری (UI) را رعایت نکرده‌اید. این کار درست مانند این است که شما از بهترین مواد اولیه برای تهیه غذا استفاده کردید اما رنگ و ظاهر غذای شما بسیار بد است. آن موقع آیا تمایل دارید آن را بخورید؟

مخاطب شما هم وقتی با مطالب شما روبه‌رو می‌شود اگر ظاهر جذابی نداشته باشد از آن استفاده نخواهد کرد.

شلوغ کردن صفحه بدترین کاری است که می‌توانید انجام دهید امروز سادگی اهمیت زیادی پیداکرده است. معروف‌ترین و تکنولوژی محورترین شرکت‌های دنیا هم از طراحی‌های ساده بهره می‌برند اگر شما لوگوی این شرکت‌ها را دیده باشید پی برده‌اید که طراحی ساده‌ای دارد. ما به عنوان یک مجموعه طراحی سایت در یزد با رعایت اصول طراحی رابط کاربری برای شما سایت طراحی می‌کنیم.

در صفحات سایت خود حداکثر از سه رنگ و دو فونت متفاوت استفاده کنید بیشتر از آن اصلاً توصیه نمی‌شود. نکته مهم دیگر اینکه ثابت‌قدم باشید و سعی کنید از رنگ برند خود استفاده کنید نه آنکه هر بار یک رنگ متفاوت را به‌کار ببرید.

توجه به تجربه کاربری(UX)

تا می‌توانید فرآیند خرید و ثبت سفارش در سایت خود را ساده کنید. 

طبق بررسی های انجام شده اکثر سایت هایی که پس از مدتی تعطیل شده اند و نتوانستند در رقابت جایی برای خود باز کنند، مراحل ثبت سفارش از سایت آن ها پیچیده و دارای مراحل زیادی بوده است.

نمایش پاپ‌آپ (Pop-up) مثل این میماند که وقتی کسی دارد حرف میزند یک نفر وسط حرف بپرد و بگوید میو!

ثبت مالکیت کامل سایت به نام خودتان

ما موقع ثبت دامنه که باارزش‌ترین دارایی آنلاین کسب‌وکارتان می‌باشد اطلاعات شما را دریافت می‌کنیم و مالکیت کامل آن را به نام شما ثبت می‌کنیم. و رمز عبور اختصاصی سایتتان را در اختیارتان قرار می‌دهیم تا بتوانید با خیال راحت آن را مدیریت کنید.

تنهایتان نمی‌گذاریم

دلیل اینکه بسیاری از شرکت‌ها یا افراد نمی‌توانند سایت موفقی داشته باشند این است وقتی طراحی سایتشان کامل شد دیگر کسی پاسخگوی آنها نیست و به‌قول‌معروف راه و چاه را به آنها آموزش نمی‌دهد. مسیر موفقیت و رسیدن به فروش زیاد پیچ‌وخم زیادی دارد و تنهایی نمی‌توان از پس آن برآمد. بنابراین ما در این مسیر تنهایتان نمی‌گذاریم و برای تمامی سایت‌هایی که طراحی می‌کنیم پشتیبانی در نظر می‌گیریم. و تیم پشتیبان به‌تمامی سؤالات شما در مورد سایت پاسخ می‌دهد تا بتوانید بدون هیچ مشکلی سایت خود را مدیریت کنید. علاوه بر این چیزی که پشتیبانی ما را متمایز کرده است این است که ما به شما در مورد تکنیک‌های بهینه‌سازی سایت برای دیدن شدن در صفحه اول گوگل و روش‌های افزایش فروش مشاوره می‌دهیم.

هنوز دیر نشده!

اگر قصد دارید کسب‌وکار اینترنتی خود را راه‌اندازی کنید اصلاً دیر نیست چون رقبای شما در این زمینه خیلی کم هستند شاید سایت‌هایی را ببینید که درزمینه کاری و شما فعال هستند اما اگر آنها را با دقت بررسی کنیم متوجه می‌شوید که درصد کمی از آنها درگاه پرداخت خود را فعال کرده‌اند و از آن تعدادی که درگاه پرداخت خود را فعال کرده‌اند فقط تعداد انگشت‌شماری به‌صورت روزانه در سایت آنها سفارش ثبت می‌شود.

برای دریافت قیمت طراحی سایت در یزد لطفاً فرم زیر را تکمیل نموده و زمینه فعالیت کسب‌وکار خود را به‌طور دقیق بنویسید.

"*" indicates required fields

طراحی سایت در یزد شامل انواع سایت‌ها می‌شود

طراحی سایت فروشگاهی یزد، سایت املاک یزد، سایت خبری یزد، طراحی سایت شرکتی یزد مثل سایت کاشی یزد، طراحی سایت آموزشی یزد، طراحی وب سایت هتل یزد. و همچنین طراحی سایت ویژه نویسندگان که این نوع سایت مناسب افرادی می‌باشد که می‌خواهند با تولید محتوا و بلاگری به کسب درآمد بپردازند. مزایای طراحی سایت برای نویسندگان هم بیشتر برای افرادی مناسب است که به دنبال معروف شدن و کسب اعتبار هستند. پس این نوع سایت بیشتر در دسته طراحی وب سایت شخصی قرار می‌گیرد. البته بعضی‌ها نام طراحی سایت دوزبانه هم در لیستشان به‌کار می‌برند که لزوماً درست نیست چون هرکدام از سایت‌های  خدماتی، فروشگاهی، آموزشی و … که قبلاً ذکر شد قابلیت دوزبانه و حتی چندزبانه شدن هم دارد.

به این موارد خدمات سئو سایت در یزد هم اضافه کنید چون امکان ندارد یک سایت موقع نشان دادن نتایج محلی جستجو در صفحه اول گوگل باشد و سئو سایت یزد را نادیده گرفته باشد. شما هم می‌توانید با داشتن یک سایت حرفه‌ای جزو بهترین سایت‌های یزد باشید. ما تمام تلاش خود را به‌کار می‌گیریم تا آرزوی شما را به واقعیت تبدیل کنیم.

سپاس‌گزار اعتماد شما هستیم

ما ادعا نمی‌کنیم بزرگ‌ترین شرکت طراحی سایت یزد هستیم اما در مدت ۷ سال گذشته برای کسب‌وکارهای مختلفی سایت طراحی کرده‌ایم. همواره تلاش کرده‌ایم تا جدیدترین تکنولوژی‌های روز دنیا را به‌کارگیریم تا بهترین خدمات را به مشتریان عزیزمان ارائه دهیم. ما همیشه در گروه طراحی سایت افضلی به یکدیگر می‌گوییم که هدف ما این است که مشتری را به آنچه که واقعاً می‌خواهد برسانیم و مطابق باسلیقه او عمل کنیم. همه‌ی شما در ذهنتان ایده‌هایی دارید که اگر اجرایی شود می‌تواند تحولی بزرگ ایجاد کند. فقط کافی ست شروع کنید…

اگر سایت نداشته باشید کلاهتان پس معرکه است!

حتماً شما هم متوجه شده‌اید که در سال‌های اخیر رفتار مردم هنگام خرید کردن کاملاً تغییر کرده است. و این به خاطر فن‌آوری قدرتمندی است که در اختیار خریداران قرارگرفته است تا بتوانند در هر زمان و مکانی قیمت‌ها و ویژگی‌های محصولات را با یکدیگر مقایسه کند. قبلاً  قدرت در دست فروشندگان بود اما اکنون موازنه قدرت از دست فروشندگان خارج‌شده و به‌دست خریداران افتاده است. و آن‌قدر این تغییرات سریع در حال انجام است که تمام فروشندگان را شگفت‌زده کرده است. اگر شما با این تغییرات خود را وفق ندهید دیگر نمی‌توانید محصولات و خدمات خود را بفروشید.

سوالات متداول طراحی سایت در یزد

این اتفاق معمولاً برای افرادی پیش می‌آید که طراحی سایت خود را به یک آشنا یا فامیل سپرده‌اند که در کارهای زیادی تخصص دارد و یکی از آن کارها طراحی وب سایت بوده است. همان‌طور که قبلاً هم در این مطلب به آن اشاره شد. ظاهر سایت و مهم‌تر از آن رعایت معیارهای کلیدی در طراحی سایت تأثیر به سزایی در میزان فروش سایت دارد. سایت پرفروش مثل مغازه‌ای است که به اصلاح پاخور خوبی دارد. فروش سایت هم به پاخورش یا تعداد بازدیدی که از آن می‌شود بستگی دارد. اگر این معیارهای کلیدی در طراحی سایت رعایت شود قطعاً فروش سایت شما افزایش پیدا می‌کند پس همیشه کارهایتان را به یک متخصص بسپارید.

قطعاً طراحی سایت و فروش از طریق آن مزایای بیشتری نسبت به فعالیت در شبکه‌های اجتماعی دارد. چند مزیت مهم سایت نسبت به اینستاگرام و تلگرام:

۱) مردم به سایت‌ها بیشتر از تلگرام اینستاگرام اعتماد می‌کنند.

۲) فروش از طریق سایت به‌طور اتوماتیک انجام می‌شود و حتی وقتی شما خواب هم هستید سایت شما در حال فروش است.

۳) در اینستاگرام شما مجبور هستید زمان زیادی را صرف کنید تا به دایرکت‌ها پاسخ دهید. اما در سایت مشتری خودش محصول را بررسی و انتخاب می‌کند.

۴) در اینستاگرام امکان جستجو وجود ندارد بنابراین نمی‌تواند محصولات متنوعی قرار دهید.

مدیریت اتوماتیک موجودی کالا

۵) سایت به‌طور اتوماتیک موجودی کالا را مدیریت می‌کند اما در اینستاگرام و تلگرام این امکان وجود ندارد.

۶) در سایت امکان دسته‌بندی محصولات وجود دارد و مشتری خیلی راحت‌تر می‌تواند محصول موردنظر را پیدا کند اما در شبکه‌های اجتماعی این امکان وجود ندارد پس مشتری از خرید محصول شما منصرف می‌شود.

۷) تولید محتوا برای شبکه‌های اجتماعی به‌خصوص اینستاگرام دشوارتر از سایت است. چون باید علاوه بر ارائه ویژگی‌های محصول برای مخاطب سرگرم‌کننده هم باشد.

البته این نکته را به یاد داشته باشید که شبکه‌های اجتماعی می‌توانند به‌عنوان یک مکمل برای سایت عمل کنند یعنی شما از طریق شبکه‌های مجازی مشتری را جذب کنید و برای خرید آن را به سمت سایت هدایت کنید.

بله تمامی سایت‌هایی که توسط گروه طراحی سایت و دیجیتال مارکتینگ افضلی طراحی می‌شود بهینه‌سازی و سئو ساختاری می‌شود. همچنین کدهای سایت به‌طور کامل بهینه‌سازی می‌شوند تا سایت در سریع‌ترین زمان ممکن لود شود و بدون هیچ مشکلی در صفحه اول گوگل قرار گیرد.

بله با توجه بااینکه ما در سایت‌ها از پروتکل  SSL (همان پروتکلی که بانک‌ها از آن استفاده می‌کنند) استفاده می‌کنیم سایت‌های طراحی‌شده ایمن هستند. همچنین کدهای سایت به‌طور دقیق بررسی و بهینه‌سازی می‌شود و از جدیدترین تکنولوژی‌ها و ابزارهای موجود استفاده می‌شود.امنیت بالا در طراحی سایت

زمان طراحی سایت بر اساس نوع و امکانات سایت متفاوت می‌باشد اما معمولاً زمان آن بین ۲۵ تا ۶۵ روز می‌باشد که موقع ثبت سفارش طراحی سایت زمان دقیق به شما اطلاع داده خواهد شد.

ضمانت بازگشت وجه

ضمانت بازگشت وجه

گروه طراحی سایت و دیجیتال مارکتینگ افضلی به‌منظور آسودگی خاطر شما مشتری عزیز ضمانت بازگشت وجه در نظر گرفته است و اگر به هر دلیلی از طراحی سایت رضایت نداشته‌اید ما مبلغ طراحی سایت را به‌طور کامل به شما پس می‌دهیم. چون هدف ما این است که باری از روی شانه شما برداریم نه آنکه باری بر روی شانه شما بگذاریم.

دریافت مشاوره رایگان و ثبت سفارش طراحی سایت

برای دریافت مشاوره رایگان و ثبت سفارش فرم زیر را تکمیل کنید.

"*" indicates required fields

4.8/5 - (17 امتیاز)